Çocuk eğitimi konulu “Süper Dadı” adlı televizyon programıyla ünlenen Pedagog Gözde Erdoğan’ın büyük ilgi gören “Hayat Evde Başlar” adlı kitabı yenilenen yüzü ve geliştirilen içeriğiyle Destek Yayınları’ndan piyasaya çıktı. 0-6 yaş arası çocukların temel ve psikolojikihtiyaçlarını doğru karşılayan ve onlarla güvene dayalı sağlıklı ilişkiler kurmak isteyen ebeveynlerin değişim içinevin içinde başlayacak olan ilk adımlarını tökezlemeden atabilmelerini sağlamayı amaçlıyor.


Bir dolu pratik teknik ve örnekler de içeren “Hayat Evde Başlar” anne babalar açısından oldukça kolay, anlaşılır ve uygulanabilir bir yol rehberi… “Bu kitap anne babalara rehber olmanın yanı sıra yıllardır süregelen bir düşünce biçimini değiştirmeyi de misyon ediniyor. Yıllardır çocuğun yaşadığı problemleri her zaman çocuğun sorunu haline getirdik. Çocuğumuzu zaptedemedik, durduramadık, baş edemedik. Peki ne yaptık da çocuğumuz bu hale geldi? Çocuğun sorunu sadece ona ait değildir.


Ebeveynine de aittir” diyen Pedagog Gözde Erdoğan, hayatın ilk adımlarının evde atıldığına işaret ediyor ve bu adımları hem daha sağlıklı, hem daha güçlü atabilmenin imkanlarını sunuyor ebeveynlere… Bilginin tek başına yeterli olmadığının da altını çizen Erdoğan, doğru bilgiyi hayata uyarlayabilmenin önemine dikkat çekiyor ve “Hayat Evde Başlar” adlı kitabının genişletilmiş yeni baskısında uygulamalı eğitim tekniklerini yaşanmış tecrübeler üzerinden örneklendirerek açıklıyor.


destekdukkan.com'dan "Hayat Evde Başlar" kitabını alanlara, Gözde Erdoğan kitabı adına imzalıyor.


Kitabı %40 İndirimli Satın Almak İçin Tıklayınız..

Alışverişinizi tamamladıktan sonra "Not" bölümüne imzalatmak istediğiniz ismi belirtmeyi unutmayın.

Gözde Erdoğan Gelişim Akademisi - 2018 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi