Çocuklu Hayat Ajandası

Ebeveynlik yolculuğunun ilk yıllarında pek çok ilki de hayatımıza taşırız. Heyecanlı olduğu kadar yeni bilinmezliklerle dolu bu ilk yıllarda kafanızda binlerce soru dolanırken güzel anıların da kaybolup gitmesini istemeyiz. Çocuklu Hayat ajandası iste tam da bu sebeple karşınızda.
Çocuklu Hayat

“Yaşamınıza bambaşka deneyimler elde edeceğiniz minik bir bebek katılıyor. Peki, çocuklu hayata adım atarken bu minik bebeğin büyüme serüvenine eşlik etmeye, hayatı acısıyla tatlısıyla birlikte kurmaya hazır mısınız?”

Hayat Oyunla Başlar 3-6 Yaş

“Her çocuk bilim insanıdır.” Neden mi? Araştırmalar gösteriyor ki, bir çocuk kurduğu yetişkinlere göre anlamsız bile sayılacak o oyunda bilimin tüm gerekliliklerini karşılıyor ve sonu gelmez araştırmalar sonucunda bulgulara ulaşıyor.


Ben Ne Söylerim Çocuğum Ne Anlar

“Anne babalar, istila edilen bir çocukluk geçirdikten sonra bu kez kendilerinin baskıladığı çocuklar yetiştiriyorlar. Çünkü kendileri de bir zamanlar istila edilen çocuklardılar” diyen Gözde Erdoğan, sağlıklı, özgüvenli ve mutlu bir çocukluk için tesirli çözüm yolları sunuyor.

Hayat Evde Başlar

Bir dolu pratik teknik ve örnekler de içeren “Hayat Evde Başlar” anne babalar açısından oldukça kolay, anlaşılır ve uygulanabilir bir yol rehberi… “Bu kitap anne babalara rehber olmanın yanı sıra yıllardır süregelen bir düşünce biçimini değiştirmeyi de misyon ediniyor.
Hayat Oyunla Başlar 0-3 Yaş

Oyun yaşamın provasıdır… Oyun, bir çocuğun motor, zihinsel ve dil gelişiminin yanı sıra psikososyal ve ruhsal gelişimini de destekleyen en önemli araçtır.


Mıstık Parkı

Pedagog Gözde Erdoğan nam-ı diğer Süper Dadı’nın, çocuklarına cinsel eğitim vermekte kendilerini çaresiz hisseden anne babalara, çizgilerle cinsel eğitim anlattığı hikaye kitapları serisinin ilk kitabı olan “Mıstık Parkı, Ben Babamla Evlenicem” Kara Karga Yayınları’ndan çıktı.

Gözde Erdoğan Gelişim Akademisi - 2018 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi