Mıstık Parkı

MISTIK PARKI: BEN BABAMLA EVLENİCEM

“Hayat Evde Başlar”, “İstila Edilen Çocuklar” kitaplarının yazarı Pedagog Gözde Erdoğan nam-ı diğer Süper Dadı’nın, çocuklarına cinsel eğitim vermekte kendilerini çaresiz hisseden anne babalara, çizgilerle cinsel eğitim anlattığı hikaye kitapları serisinin ilk kitabı olan “Mıstık Parkı, Ben Babamla Evlenicem” Kara Karga Yayınları’ndan çıktı.

Çocuklarının cinsel soruları karşısında kendilerini çaresiz hisseden, ona en doğru ve sağlıklı cevabı nasıl verecekleri konusunda tedirginlik hisseden anne babaların, uykudan evvel çocuklarına rahatlıkla okuyabilecekleri cinsel eğitim içerlikli “Mıstık Parkı, Ben Babamla Evlenicem” Pedagog Gözde Erdoğan’ın kaleme aldığı, nitelikli bir eğlence eğitim kitabı…

Çocukların en çok da cinsel soruları karşısında ne yapacağını şaşıran ve onlara olması gerektiği gibi bir eğitim veremedikleri, yaşadığımız son olaylarla ayan beyan ortaya çıkan ebeveynlerin imdadına, çocuklarıyla geceleri yatmadan okuyabilecekleri bir çizgi roman serisiyle yetişiyor.

Mıstık Parkı serisinin devam edecek olan kitaplarında "Anne Benim Pipimi Kim Aldı? ", "Yaşasın Kardeşim Oluyor", "Bedenim ve Alanım" gibi konu başlıklarına yer veriliyor.

Serinin çizimleri, Semra Can imzasını taşıyor. Pedagog Gözde Erdoğan ve çizer Semra Can’ın anne duyarlılığıyla ortaya çıkardığı bu cesur iş, başta cinsel eğitim olmak üzere günümüz şartlarında pedagojik açıdan mutlaka bir uzmana ihtiyaç duyulan tüm soru ve sorunlara en sağlıklı çözümleri sunuyor.


Arka Kapak;

“Mıstık Parkı- Ben Babamla Evlenicem” çocuk eğitimiyle ilgili üstü kapalı kalmış, merak edilen ve çözüm bulmakta zorlanılan konu başlıklarını ele alan pedagojik hikayelerle dolu bir serinin ilk kitabı.

Pedagog Gözde Erdoğan’ın yazdığı ve ünlü karikatürist Semra Can’ın resimlediği “Mıstık Parkı” serisi, anne babaların cevap vermekte zorlandıkları ve doğru karşılığı bir türlü bulamadıkları soruları en eğlenceli ve eğitici yoldan anlatıyor.

Gözde Erdoğan Gelişim Akademisi - 2018 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi